top of page

אין מילים!

אין לנו מילים לתאר את רמת הסיפוק שלנו מהתהליך ומרמת המחויבות של המלמד, וכן מהיכולת שלכם לגייס את אורי לתהליך בתשוקה רבה. נהנינו מאוד מהמענה לכל בקשה, מהעושר הרב שספג אורי, מיכולתכם ליצור "ביחד" אמיתי תודה מקרב לב!
ירון וז'קלין אברהם

התרגשנו מכל רגע

ברצוננו להודות מעומק ליבנו ליעקב אשר הפך את כל תהליך הלימוד לחוויה בלתי נשכחת לכל בני המשפחה בכלל ולעידו בפרט. היחס האישי, ההקשבה, הסבלנות, הרגישות והרוגע נטעו בעידו המון ביטחון. מקווים שהקריאה של עידו ביום שבת הסבה גאווה ונחת ליעקב, לפחות כמו שהסבה לנו. נהננו והתרגשנו מכל רגע!!! מודים לכל השותפים למלאכה במכון קשר על שכיבדו את משפחתנו וקיבלו אותנו בזרועות פתוחות.

אלון וענת בלום

ממליצה בחום!

הגעתי כמעט במקרה לתוכנית הזו ללימוד לקראת העליה לתורה. כיוון שלא הגעתי עם המלצה (אלא דרך גבאי בית הכנסת שלא הכרתי) היו לי חששות. אני מוכרחה להגיד שהחוויה עלתה על כל הציפיות שלי. היחס היה נהדר לאורך כל הדרך, סבלני, מכבד, תומך ואכפתי. המורה שלימד את בני היה נהדר (אני מתרגשת כשאני כותבת את זה). בני הגיע לכל השיעורים בשמחה, גילה עניין בלימודים והיה מוכן לגמרי לעליה לתורה. הוא זכה ליחס נעים וסבלני מהמורה שלו, ולהרבה תמיכה וחיזוקים. אני ממליצה בחום על התוכנית!
תודה רבה על הכל.

מאד מעניין

פעילות מבורכת, מאד מעניין לקבל את הידע הנרכש במסגרת השיעורים. מדריכים ברמה גבוהה. כן ירבו אנשים טובים כמוכם!

תחושה מצויינת בכל פרמטר

התחושה הכללית שלנו מצוינת בכל פרמטר, החל מההתקשרות הראשונה עם יפתח וכלה בלימוד שעבר אלעד.
כל שאלה נענתה בחיוך ובחיוב, התקשורת עם דוד המלמד היתה מצוינת עבור אלעד ובסופו של דבר תרמה לחוויה מופלאה! תודה רבה לכולם - יפתח, דוד וכל השאר.

אוירה מצויינת של חיבור והנאה

המכון משרה אוירה מצוינת של חיבור והנאה תוך כדי לימוד. הרב יעקב אדם נפלא ומופלא, מעביר את החומר בצורה עניינית ומעניינת ובעיקר מקצועית ונעימה. כן ירבו. יישר כח. תודה על הכל. משפחת שינברג.

תחושה של קשר אישי ואכפתיות

מאד נעים לעבוד מול המכון. יש תחושה של קשר אישי ואיכפתיות מצד הצוות המלמד. מאד נהנינו מהדברים המרגשים שהרב אלעד נשא בסיום הנחת התפילין. שמחנו בתור משפחה חילונית לעבור את החויה בנועם ובאוירה טובה.

אוירה נותנת ולא דורשת

תהליך חיובי שמקרב לבבות ובין חילונים גמורים כמונו לערכי מסורת. יאיר העשיר את רועי ואותנו והשרה אווירה נותנת ולא דורשת (או כופה) כפי שרב עשוי להצטייר בקהילה שלנו. שאו ברכה.

אין מילים

אין לי מילים לתאר את החוויה של לימוד הפרשה. עמית נהנה מכל רגע. הרבה בזכות יעקב. תודה

הרגשה נעימה ומחברת

רצינו להודות על כל תהליך ההכנה לבר המצווה עם יאיר וצוות בית הכנסת, נהננו מכל רגע. אתם אנשים מיוחדים שנותנים הרגשה נעימה ומחברת והכי חשוב לא שופטת. תודה רבה,  משפחת שיימן

הרגשה נעימה ומחברת

זכינו ללמוד עם משגב הנפלא.
מהרגע הראשון נרקם קשר טוב ועדין בינו לבין ילדנו, יואב. במהלך הלימוד כולו יואב הגיע בשמחה ללימוד, חזר שמח, סיפר שנהנה והיה לו מעניין. חשנו כי התקרב לדת וליהדות בצורה יפה והדרגתית. הוא מספר על משגב באהבה ובהערצה גדולה!
מעבר ללימוד השוטף, הזדמן לנו להפגש איתו מספר פעמים וכן טרח והגיע להנחת תפילין בכותל!!! וכמובן לבית הכנסת בעת העלייה לתורה.
בכל הפעמים- פעל במסירות רבה, עדינות אין קץ, רגישות וחוכמה. האיר את עינינו בהערות יפות ומעניינות.
העלייה לתורה- התקיימה ב-ט' באב- משגב השכיל לחבר בין שנאת החינם ואהבת החינם ודיבר בצורה חכמה ומובנת מאוד לכל הנוכחים כך שהשאיר רושם משמעותי ומחזק בין כולנו.
כולנו חשים שבורכנו וזכינו במלמד שכמותו ומאחלים לו ברכה והצלחה רבות בכל מעשיו!!
מודים מאוד על הקשר עם משגב ומקוים להמשיך בקשר איתו גם בעת העלייה לתורה של ילדנו האמצעי, אורי:) בע"ה.
בתודה ובהערכה גדולים מאוד,
שירלי רזיאל

bottom of page